Praca w Holandii

Wyjeżdżasz do pracy za granicę? Prawdopodobnie szukasz środka transportu, który będzie wygodny, szybki, a przede wszystkim tani. Być może korzystałeś z różnych opcji, jednak bez wątpienia najpopularniejsza pozostaje jazda busem. Kosztuje znacznie mniej niż lot samolotem, a nawet korzystanie z własnego samochodu. Przy tym często odbywa się bezpośrednio, door to door, co znacznie skraca czas przejazdu i czyni go bardziej komfortowym.

Krótki czas przejazdu

Oczywiście trudno oczekiwać, że bus przywiezie Cię do Holandii tak szybko, jak zrobiłby to samolot. Obowiązujące przepisy drogowe, jak również zdrowy rozsądek podpowiadają, że są pewne ramy czasowe, poza które nie da się wyjść. Jednak mimo wszystko dla wielu osób jazda busem okaże się szybka.

Jeżeli mieszkasz w miejscowości w Polsce, która jest oddalona od najbliższego lotniska o setki kilometrów, to prawdopodobnie tę samą trasę musisz pokonać, aby znaleźć się w Holandii. W miejscu docelowym podobnie – bus kursuje po wielu miejscowościach, do których ze względu na ograniczoną infrastrukturę lotniczą nie docierają samoloty. Wziąwszy wszystko pod uwagę, może się okazać, że czas podróży drogą lądową będzie jednak krótszy.

Przejazd różnymi trasami

Jeżeli chodzi o oszczędność czasu, to dużo zależy też od tego, gdzie znajduje się punkt początkowy i końcowy na mapie Twojej podróży. Można jechać kilkoma trasami, a busy do Holandii zazwyczaj poruszają się po najpopularniejszych – wiodących przez Berlin i Hamburg na północy oraz Wiedeń i Monachium na południu.

Przewoźnicy oferują odbiór pasażerów z wielu polskich miast położonych niedaleko głównych tras przejazdu. Są one położone:

  • w Małopolsce,
  • na Podkarpaciu,
  • na Śląsku,
  • w Opolskim,
  • w Świętokrzyskim,
  • na Dolnym Śląsku.

Wygodna rezerwacja online lub telefonicznie

Dla osób, którym zależy na optymalizacji czasu i chcą  sprawnie zarządzać przejazdami, bardzo atrakcyjna jest opcja rezerwowania biletów online na stronie https://www.poeuropie.pl/ lub telefonicznie – nawet przez SMS. 

Jeżeli korzystasz z usług profesjonalnego przewoźnika, to zazwyczaj do wyboru masz wiele opcji przejazdu, stąd brak konieczności rezerwowania biletów z dużym wyprzedzeniem. To również dobra opcja, zwłaszcza, gdy pracodawca udzieli Ci niespodziewanego urlopu czy będziesz miał do załatwienia w kraju nagłą i pilną sprawę.

Atrakcyjna cena przejazdów

Wiadomo, że bilety autobusowe są tańsze od samolotowych, a ogólny koszt przejazdu jest niższy niż w przypadku jazdy autem. Jednak okazuje się, że przewoźnicy chętnie organizują promocje, dzięki którym podróżni mogą zaoszczędzić jeszcze więcej. Do najciekawszych ofert zalicza się:

  • zniżka dla stałych klientów, a wraz z nią np. 6-ty przejazd za 50% ceny biletu lub 10-ty przejazd za 1 zł,
  • tańsze bilety przy dokonywaniu rezerwacji w dwie strony,
  • zniżki dla grup,
  • rabaty za płatność z góry.

Jak widzisz, można jeździć taniej i jeszcze dodatkowo oszczędzać. Szczególnie ci, którzy jeżdżą do Holandii zarobkowo zwracają na to baczną uwagę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here